•  02122264144
 •  info[@]payvandlab.com
 • تهران - خيابان شريعتی – خيابان وحيد دستگردی (ظفر)- نرسيده به خيابان دکتر مصدق (نفت سابق) پلاك 174

 

به اطلاع می رساند ثبت درخواست جهت نمونه برداری در منزل صرفا از طریق

تماس با آزمایشگاه پیوند از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده (اینجا) انجام می گیرد

 

به منظور رفاه حال بیماران محترم و در نظر گرفتن شرایط بیمار، پرسنل مجرب ما برای نمونه برداری به منزل یا محل کار شما اعزام میشوند. خدمات نمونه برداری در منزل برای بیماران بستری یا ناتوان قابل انجام می باشد. روال کاری برای نمونه برداری بیمار در منزل شامل مراحل پذیرش، نمونه برداری و جوابدهی، به صورت زیر می باشد:

 

پذیرش

درخواست پذیرش می تواند به صورت های زیر صورت گیرد:

 

الف) تماس تلفنی

این کار از طریق تماس تلفنی با  آزمایشگاه پیوند به شماره 5-22264144-021 و انتخاب شماره 4 (مرکز پاسخگوی آزمایشگاه پیوند) یا شماره گیری داخلی 123 امکان پذیر است. لازم است تصویر درخواست پزشک از طریق ایمیل- فاکس و یا تلگرام به آزمایشگاه ارسال شود تا برای هر نوع تست درخواستی پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش از سوی آزمایشگاه به بیمار داده شود. بدنبال تماس تلفنی با فرد درخواست کننده، آدرس بیمار ثبت می گردد و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود و شرایط انجام آزمایش توضیح داده شده، نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار در منزل هماهنگ می شود. هزینه آزمایش بعد از نمونه برداری و پذیرش نهایی از طریق تلفن به بیمار اعلام شده و شماره کارت ازمایشگاه جهت واریز مبلغ ارائه می گردد. پرداخت هزینه آزمایش می بایست بلافاصله بعد از اعلام تلفنی مبلغ صورت گیرد. همچنین نسخه پزشک هنگام نمونه برداری در منزل توسط فرد نمونه بردار اخذ می گردد. 

 

 لطفا در هنگام مراجعه نمونه بردار به منزل کارت پرسنلی و مشخصات فرد را بررسی بفرمایید. 

 

ب) مراجعه حضوری همراه بیمار

همراه بیمار با در دست داشتن نسخه پزشک به آزمایشگاه مراجعه کرده و پرسنل پذیرش مطابق درخواست پزشک، پذیرش را انجام داده و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش به همراه بیمار منتقل می گردد. سپس تلفن ثابت و آدرس بیمار ثبت شده، هزینه آزمایش دریافت گردیده و در نهایت نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار مشخص می گردد.

 

ج) از طریق تلگرام

بیمارن محترم با مکاتبه با حساب تلگرام آزمایشگاه به شماره    7263 032 912 98   می توانند در خواست خود را عنوان نمایند. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست شما، موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهند داد.

 

نمونه برداری

بر اساس زمان هماهنگ شده برای نمونه برداری، فرد نمونه بردار وسایل و ظروف نمونه برداری لیبل شده را با وسایل احتمالی مورد نیاز آماده کرده و ضمن هماهنگی با مسئول نمونه برداری و ثبت ساعت خروج از آزمایشگاه راس ساعت هماهنگ شده در محل نمونه برداری از بیمار حاضر می گردد. 

نمونه بردار در هنگام رسیدن به درب منزل بیمار خود را با ارائه کارت پرسنلی آزمایشگاه پیوند معرفی کرده و نمونه برداری را انجام می دهد و پس از اطمینان از شرایط مطلوب بیمار، نمونه ها را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به آزمایشگاه منتقل می نماید. نسخه پزشک و هزینه ایاب و ذهاب توسط فرد نمونه بردار در منزل دریافت شده و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.

 

هزینه های آزمایش و نمونه برداری در منزل شامل موارد زیر است:

 

 • هزینه آزمایش ها مطابق با آخرین تعرفه خدمات آزمایشگاهی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

 • هزینه نمونه برداری مطابق با تعرفه خدمات آزمایشگاهی و با توجه به محدوده آدرس ثبت شده در فرم درخواست نمونه گیری در منزل

 • هزینه ایاب و ذهاب 

 

تحویل جواب آزمایش

 

نتایج آزمایش در اسرع وقت به روش های ذیل می تواند در اختیار بیمار قرار گیرد:

 

 • به صورت حضوری با ارائه قبض پذیرش

 • مشاهده از طریق وب سایت (جواب دهی آنلاین)

 • ارسال با پیک (هزینه ارسال با پیک با بیمار می باشد)

 • ارسال از طریق ایمیل

 •  ارسال از طریق فکس

 •  ارسال از طریق تلگرام

 

* لازم به ذکر است برای تحویل جواب در موارد فوق می بایست بیمار هیچگونه بدهی به آزمایشگاه نداشته باشد.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.