•  02122264144
  •  info[@]payvandlab.com
  • تهران - خيابان شريعتی – خيابان وحيد دستگردی (ظفر)- نرسيده به خيابان دکتر مصدق (نفت سابق) پلاك 174

 

مراجعین محترم با کلیک بر روی سوال مورد نظر خود می توانید جواب مربوطه را مشاهده کنید

 

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 صبح الی 8 شب

روز پنج شنبه از ساعت 6:30 صبح الی 6 عصر

مراجعه به آزمایشگاه برای پذیرش و نمونه گیری (در صورت وجود شرایط لازم)٬ شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:45 صبح الی 7 بعدازظهر و پنجشنبه ها از ساعت 6:45 صبح الی 5 بعدازظهر می باشد.

در مورد آزمایشاتی که نیاز به ناشتا بودن دارند٬ مراجعین محترم باید 10-12 ساعت شرایط ناشتایی را رعایت نموده و صبح ها مراجعه نمایند.

برای اطلاع از نحوه انجام آزمایشات خاص٬ نیاز به ناشتا بودن٬ تعیین زمان خاص برای نمونه گیری پاره ای از آزمایشات و یا آمادگی قبل از آزمایش٬ با شماره های 5-02122264144 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

برای پذیرش شما٬ نسخه پزشک معالج مورد نیاز است٬ در غیر این صورت اگر شخصا تقاضای انجام آزمایشات روتین (معمولی) را دارید٬ ضروری است فرم مخصوص انجام آزمایش را از همکاران ما در قسمت پذیرش دریافت و پس از تکمیل آن تحویل بفرمایید.

 

برای بعضی آزمایش ها از جمله پانل (مجموعه) آزمایشهای مربوط به هپاتیتB ٬ هپاتیت C ٬ HIV ٬ تعیین گروه خونی٬ بارداری و پیوند مغز استخوان ارائه کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد.

برای آزمایشاتی نظیر قند٬ چربیهای خون(تری گلیسیرید) و..... ناشتا بودن فرد ضروری است٬ لطفا" راهنمای مربوطه را از منوی راهنمایی بیماران مطالعه فرمایید.

 

 اگر پزشک شما در این مورد هیچ توصیه ای نکرده است، بهتر است 10 الی 12 ساعت ناشتا باشید. ناشتایی به معنی آن است که از مصرف هر نوع غذا و آشامیدنی (به جز آب) پرهیز نمائید. بیشتر شدن زمان ناشتایی موجب جواب مثبت و یا منفی کاذب می گردد.

 

مابین ساعات 6:30 الی 10 صبح ٬ ترجیحا صبح بعد از بیدار شدن و عدم انجام ورزش و فعالیت های بدنی.

 

می توان برای انجام آزمایشات تیروئید ناشتا نبود٬ ولی ترجیحا از میل نمودن غذاهای چرب خودداری گردد.

 

 خیر٬ ولی توصیه می شود برای اکثر آزمایش های معمول ادرار٬ اولین نمونه صبحگاهی جمع آوری شود.

 

 

لطفا با پزشک خود در این زمینه مشورت نمایید.

 

خیر٬ اما توصیه می شود از صرف نمودن غذاهای چرب اجتناب گردد. 

میزان VD در فصول پاییز و زمستان در پایین ترین سطح خود قرار دارد( از ماه سپتامبر تا مارس) این زمان بهترین وقت برای انجام آزمایش VD3 می باشد.

 

توصیه می گردد زمان مراجعه به آزمایشگاه به گونه ای تنظیم شود که قبل از مصرف نوبت شیر بعدی نمونه گیری انجام شود. مثلا چنانچه نوزاد شما هر چهار ساعت شیر می خورد٬ سه ساعت و نیم بعد از آخرین تغذیه نوزاد با شیر٬ نمونه گیری انجام می شود.

 

بلی

 

بعد از شروع صرف اولین لقمه صبحانه ٬ زمان 2 ساعت در نظر گرفته شود.

 

در صورتیکه نمونه ادرار برای آزمایش کامل ادرار یا کشت ادرار (در ظرف مخصوص آزمایشگاه) جمع آوری شده باشد٬ توصیه می گردد در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه منتقل شود. در غیر این صورت نمونه در دمای 4 درجه حداکثر تا 24 ساعت قابل نگهداری است. نمونه های مدفوع باید هر چه زودتر به آزمایشگاه تحویل داده شوند٬ در غیر این صورت حداکثر تا 24 ساعت می توان نمونه ها ی مدفوع با قوام طبیعی را در یخچال نگهداری نمود. نمونه های مدفوع برای آزمایشات کشت (میکروب شناسی) و نمونه های اسهال حتما باید تازه باشند.

 

لطفا به منوی راهنمای بیماران مراجعه فرمایید:

 

http://www.payvandlab.com/index.aspx?id=205

 

بله این امکان وجود دارد.

 

بلی در صورت پرداخت هزینه مربوطه امکان پذیر است.

 

 

بلی

 

درخواست آزمایش از سوی پزشک معالج ٬ بخشی از مراحل تشخیص پزشکی بیماری در کنار معاینات بالینی و انتخاب مناسب ترین درمان برای شما می باشد. اگر سئوال مبهمی ذهن شما را به خود مشغول کرده است، بهتر است آن را با پزشک خود درمیان گذاشته و با وی مشورت نمائید.

 

اکثر پاسخ های آزمایش معمولا طی همان روز نمونه برداری آماده می گردند، اگرچه تست های تخصصی نیاز به زمان بیشتری دارند.

 

گاهی برای اطمینان از نتیجه به دست آمده ، ارزیابی یا درمان بیماری، در بعضی موارد نیاز به تکرار آزمایش می باشد.

 

لطفا تفسیر نتایج آزمایش را از پزشک معالج خود بخواهید. پزشک در صورت لزوم با آزمایشگاه مشاوره لازم را خواهد داشت.

 

وب سایت آزمایشگاه به منظور کمک به شما طراحی شده٬ با مراجعه به سایت آزمایشگاه پیوند می توانید اطلاعات مربوط به آزمایش ها را در بخش مربوطه به تفصیل مشاهده و مطالعه فرمایید.

 

بیمه تامین اجتماعی

بیمه خدمات درمانی: سلامت (ایرانیان)، دولت، روستایی، سایر اقشار

بیمه نیروهای مسلح

بیمه دانا: اصلی و تکمیلی

بیمه ایران: اصلی و تکمیلی

بیمه شرکت نفت، شهرداری، بانک ملت، بانک ملی، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک سپه، بانک تجارت، بانک مرکزی

بیمه تکمیلی رفاه کارگران، بیمه تکمیلی کمک رسان یا S.O.S، بیمه تکمیلی البرز

 

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند به عنوان یکی از مراکز معتبر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سطح کشور مطرح می باشد. در این مرکز آزمایش های معمولی تا فوق تخصصی انجام پذیر است. لطفا برای اطلاع از فهرست آزمایش های قابل انجام در آزمایشگاه پیوند به منوی (فهرست آزمایش ها) در وب سایت آزمایشگاه پیوند به آدرس www.payvandlab.com مراجعه نمایید.

زمان بندی انجام انواع آزمایشات٬ در بخش مربوط به هر آزمایش در وب سایت آزمایشگاه پیوند قابل مشاهده است.

تمامی قیمت ها بر اساس مصوبات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای بخش خصوصی تنظیم شده و در اغلب موارد مشمول بیمه های مختلف می باشند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.